Dahua DH-VTO6100C — це сучасна виклична панель зі 1,3 МП камерою CMOS. Така відеокамера забезпечує
прекрасне якісне відео в 720р. Навіть в умовах поганої освітленості камера зможе передати виразне зображення завдяки вбудованому білому діоду. Кнопка виклику теж обладнана підсвіткою і її легко знайти в темряві. Чутливий всеспрямований мікрофон і динамік підтримує двосторонній аудіозв'язок. У VTO6100C є IC-картидер, а отже, щоб активувати її досить просто піднести магнітну карту. Панель добре захищена від вологи та пилу та зроблена в пластиковому корпусі. Також є можливість зберігати аудіо- та відеоповідомлення відвідувача, на це передбачено 128 Мб пам'яті. Ціна DH-VTO6100C цілком відповідає її можливостям.
| Модель |
DH-VTO6100C |
| Система | |
| Головний процесор | Вбудований мікропроцесор |
| Система | Embedded Linux OS |
| Відео | |
| Стандарт відео стиснення | H.264 |
| Камера | 1.3 Мп CMOS HD камера |
| Чорна підсвітка | Підтримує |
| Аудіо | |
| Аудіовхід | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Двосторонній аудіозв'язок | Підтримка двоспрямованих разговоров |
| Режим експлуатації | |
| Кнопка входу | Вбудована |
| IC карты | Вбудований IC картридер |
| Мережа | |
| Ethernet | 10M/100 Мбіт, самоадаптивний |
| Мережевий протокол | TCP / IP |
| Зберігання | |
| Пам'ять | 128 Мб |
| Загальна | |
| Живлення | DC 10 ~ 15В |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Споживана потужність | адачи ≤1Вт Робота ≤10Вт |
| Робоче середовище | -10° ― 60°С, 10 ~ 95% RH |
| Розміри | 141х100х16 мм, ДxШxГ |
| Вага | 0.8кг |
| Загальні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 0.8 г |
| Живлення | Мережа 12В |
| Довжина | 16 мм |
| Основні | |
| Тип пристрою | Відеопанель кольорова виклична |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Виробник | Dahua Technology |
| Зв'язок з абонентом | Дуплексна гучний зв'язок |
| Тип встановлення | Накладної |
| Камера | |
| Кут огляду камери по вертикалі | 55 град. |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 1.3 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 75 град. |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Тип матриці | CMOS |