Уличная AHD видеокамера с вариофокальным объективом. В основе камеры лежит 2.4 Мп матрица Sony IMX322 и DSP
процессор NVP2441H.
Из основных особенностей камеры можно выделить вариофокальный объектив с фокусным расстоянием 2.8-12 мм и мощную инфракрасную подсветку на 72 диода.
DG-2772AHD выполнена в масивном металлическом корпусе выдерживающем атмосферные нагрузки до IP66.
| Камера | |
| Матрица | 1/2.9′ CMOS Sony Exmore IMX322 |
| Процессор | NVP2441H |
| Дозвіл | 2.4 Мп (1920 х 1080) |
| Мінімальна освітленість | 0,00 Люкс (0 Люкс при включеній ІК-підсвічування) |
| Система синхронізація | Внутрішня |
| Співвідношення сигнал / шум | менше 50 дБ (AGC викл.) |
| Відео вихід | AHD / CVBS |
| Об'єктив | |
| Кратність збільшення | 4,28 (Ручне управління) |
| Фокусна відстань | 2,8 ~ 12 мм |
| Різкість | Ручне управління |
| Функції | |
| День / Ніч | Авто (ICR) / Колір / Монохромний |
| BLC (Компенсація фонової засвітки) | Автоматична |
| AGC (Регулювання підсилення) | Автоматична |
| Баланс білого | Автоматичний / Настраевыемый |
| Придушення шуму | 3D NR |
| Налаштування зображення | Є |
| WDR | DWDR |
| AES (Автоматичний електронний затвор) | 1/50 ~ 1/100.000 сек |
| ІК-фільтр | Механічний |
| Робоче середовище | |
| Температура зберігання | -20 ° С ~ +50 ºС |
| Робоча температура | -20 ° С ~ +50 ºС |
| Відносна вологість | 10% ~ 95% |
| Атмосферний тиск | 86КПа ~ 106КПа |
| Технічні характеристики | |
| Дальність ІЧ-підсвічування | До 60 м |
| Кількість діодів ІЧ-підсвічування | 72 шт |
| Напруга живлення | DC 12В |
| Споживана потужність | 1000 мА |
| Клас захисту | IP66 |
| Габаритні розміри | 260мм×98мм×95мм (Д×В×Ш) |
| Вага | 1,7 кг |
| Загальні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2.4 Мп |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Основні атрибути | |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Виробник | DigiGuard |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Тип камери | AHD |
| Роздільна здатність (Мп) | 2.4 |
| Країна виробник | Китай |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |